مجموعه لعل تاک شما را به خرید بهترین محصولات کشمش دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کارخانه فروش کشمش طلایی ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

کشمش طلایی ایرانکارخانه فروش کشمش طلایی
کشمش طلایی ایران

این مجموعه کارخانه فروش کشمش طلایی ایران با بهترین کیفیت را دراختیار دارد که برای صادرات به کشورهای مختلف جزو بهترین نوع کشمش بوده و یک پیشنهاد عالی برای مشتریان صادراتی قلمداد می شود.

کارخانه فروش کشمش طلایی ایران

کشمش طلایی ایران

کشمش طلایی ایران

بهترین و محبوب ترین کشمش صادراتی ایران که مشتریان زیادی در سرتاسر دنیا دارد کشمش طلایی می باشد که معمولاً بدون هسته بوده و بیشترین فروش آن در بازار برای صادرات به خارج از کشور می باشد.

کشمش طلایی در دو نوع پلویی و قلمی در ایران تولید می شود نوع پلویی که به عناوینی نظیر کشمش گلدن ، انگوری و کالیفرنیایی شناخته می شود در مناطقی مانند ملکان و بناب آذربایجان ، ملایر همدان تولید و فرآوری می شود که قسمت اعظم آن به کشورهای عربی صادرات می شود اما نوع قلمی و کشیده از تولیدات ممتاز و منحصر به فرد منطقه کاشمر و خلیل اباد خراسان رضوی می باشد که از انگور پیکامی و عسکری گرفته شده و بیشتر مشتریان این محصول نیز از کشورهای پاکستان و افغانستان می باشند.

در مورد بسته بندی کشمش طلایی ایران در کارخانجات مناطق تولیدکننده می توان گفت که معمولاً کشمش طلایی قلمی را به خاطر کشیدگی و دراز بودن در کارتون های 3 و 5 و حتی 10 کیلویی بسته بندی می کنند اما کشمش طلایی پلویی که صادرات بیشتری دارد در کارتون های 8 لایه دارای کمری و وزن 10 کیلویی بسته بندی و عرضه می شود.

رنگ طلایی این کشمش به خاطر دادن دود گوگرد به انگور می باشد که به عنوان نگه دارنده آن را از آفات و حشرات نگه داری می کند و هم رنگ آن را طلایی و زرد کند تا مشتری پسند شود که معمولاً کشورهای عربی به شدت شیفته و عاشق رنگ این کشمش می باشند و بیشتر این کشمش را از ایران خریداری می کنند.

 فروش کشمش طلایی

کارخانه فروش کشمش طلایی

در ایران بیشتر کارخانه فروش کشمش طلایی در استان های آذربایجان شرقی ، همدان و خراسان رضوی قرار دارند و از آنجایی که بازار فروش این محصولات برای صادرات است و سود سرشاری دارد لذا بیشتر باغداران ، کارخانجات در این نوسانات ارز و شرایط کرونایی که بازار داخل دچار رکود شده در تولید این نوع کشمش متمرکز می باشد.

این مجموعه برای پوشش انواع کشمش طلایی ایران و تامین نیاز مشتریان صادراتی چندین کارخانه فرآوری و بسته بندی کشمش در کاشمر خراسان و ملکان آذربایجان در اختیار دارد که مجهز به دستگاه های سورتینگ بروز می باشند که کشمش ها را از لحاظ کیفی ، اندازه و رنگ درجه بندی کرده و مناسب برای صادرات می کند.

اگر قصد صادرات کشمش طلایی را دارید می توانید با مدیر فروش مجموعه ارتباط گرفته و ضمن هماهنگی به صورت حضوری در کارخانه تامین کشمش تشریف فرما شوید و از نزدیک روند کار و انواع محصولات را مشاهده نمایید و اگر هم می خواهید غیرحضوری سفارش دهید می توانید با آقای رضا نادری فر تماس گرفته و ضمن مشاوره رایگان در مورد محصولات صادراتی اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نموده و در صورت رضایت با برند و طرح شرکت خودتان سفارش خود را ثبت نمایید.

رضا نادری فر

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه لعل تاک شما را به خرید بهترین محصولات کشمش دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید