مجموعه لعل تاک شما را به خرید بهترین محصولات کشمش دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز فروش کشمش و مویز سیاه

آنچه در این مقاله می خوانید...

کشمش و مویز سیاهمرکز فروش کشمش و مویز سیاه
فروش کشمش و مویز

فروش کشمش و مویز سیاه با بهترین کیفیت ممکن مستقیم از تولید به مصرف در این مجموعه انجام می شود برای سفارش انواع کشمش و مویز سیاه به صورت فله و کارتونی با قسمت فروش این وب سایت با تکمیل فرم ثبت سفارش ارتباط بگیرید.

مرکز فروش کشمش و مویز سیاه

کشمش و مویز سیاه

کشمش و مویز سیاه

 

کشمش و مویز از محصولات خشکبار بازار ایران که سرشار از آهن و انواع ویتامین های مفید برای بدن بوده و در رنگهای طلایی ، سبزه ، قهوه ای و سیاه و همچنین هسته دار و بدون هسته موجود می باشد. که مشتریان بسیاری در بازار داخل و خارج از کشور دارد.

مبحث این مقاله در مورد کشمش و مویز سیاه می باشد اگر مردم بخواهند بین مویز و کشمش یک را برای مصرف انتخاب کنند مسلماً مویز را انتخاب خواهند کرد زیرا که مویز محصولی است ارگانیک ، طبیعی و درشت که بیشتر به روش آفتاب خشک و سایه خشک تولید می شود و همچنین خواص و ارزش غذایی آن مقوی تر از کشمش برای بدن می باشد.

 

****  مویز سیاه محصولی است از دانه های درشت انگور تولید شده که بیشتر هسته دار بوده و در مناطقی از استان فارس مانند بووانات ، داراب و دشمن زیاری این مویز تولید شده که تمام عملیات فرآوری آن به صورت کاملاً دستی و سنتی می باشد لذا پیشرفت کار به کندی و با حساسیت پیش می رود این محصول به خاطر تولید ارگانیک حتی به کشورهای اورپایی مانند سوئیس و آلمان و اسپانیا صادرات می شود.

 کشمش سیاه نیز درایران نیز به کشمش آفتابی معروف بوده و چون در معرض نور خورشید خشک شده رنگ آن سیاه بوده و هیچ ماده افزودنی مجاز مانند تیزاب ، گوگرد به ان افزودن نشده است نوع گرد آن به نام کشمش پلویی آفتابی شناخته می شود که سایز ریز آن کوچکترین کشمش می باشد و در مناطقی از تاکستان و شال قزوین تولید شده و در تولید کیک ، کلوچه ، شکلات و شیرینی در کارخانجات صنایع غذایی مورد استفاده قرار می گیرد.

فروش کشمش و مویز

مرکز فروش کشمش و مویز سیاه

البته در استان فارس که به نوعی مرکز مویز ایران شناخته می شود علاوه بر مویز کشمشی با رنگ سیاه و شکلی گرد و بیضی به روش کاملاً سنتی و در آفتاب تولید می شود که حجم و مقدار تولیدی آن زیاد نیست. قابل ذکر است که هر چه مویز درشت تر ، رنگ آن سیاه تر و کم دانه تر باشد بیشتر مورد پسند مشتری قرار می گیرد. اما در مورد کشمش و به خصوص نوع سیاه آن هر چه اندازه آن ریزتر باشد مشتری بیشتری دارد.

 

**** البته گفتنی است که نوعی مویز سیاه ، درشت و بدون هسته از کشورهای افغانستان و ازبکستان به ایران وارد می شود که تحت عنوان مویز ازبک و افغان در بازار به فروش می رسد ولی قیمتش امسال به خاطر افزایش نرخ ارز بسیار گران شده است.

 

**** نرخ امروز انواع کشمش مویز و سیاه در تاریخ 99/8/24 عبارت است از :

  1. کشمش پلویی آفتابی صادراتی کیلویی                   25500 تومان
  2. کشمش پلویی آفتابی کارتن 9 کیلویی                    240000 تومان
  3. مویز انگور سیاه                    کیلویی                    49000 تومان
  4. مویز سرخ فخری                   کیلویی                    29000 تومان
  5. مویز ریش بابا                       کیلویی                   22000 تومان

مجموعه لعل تاک مرکز فروش کشمش و مویز سیاه با بهترین گرید ممکن مستقیم از تولیدکننده برای عرضه و فروش در بازار داخل و صادرات را انجام می دهد مشتریانی که قصد خرید دارند با مدیر فروش این سایت ارتباط برقرار کنند.

رضا نادری فر

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه لعل تاک شما را به خرید بهترین محصولات کشمش دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید