مجموعه لعل تاک شما را به خرید بهترین محصولات کشمش دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تامین کننده مویز بدون هسته و هسته دار

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع کشمش مویز مجموعهخرید مویز بدون هسته و هسته دار با قیمت مناسب
مویز بدون هسته

این مرکز به عنوان تامین کننده مویز بدون هسته و هسته دار در طیف رنگی سیاه ، قهوه ای و قرمز با بهترین کیفیت و قیمت مناسب فعالیت می کند مشتریان می توانند برای سفارش انواع کشمش و مویز در حجم عمده و جزئی با بخش فروش مجموعه ارتباط بگیرند.

تامین کننده مویز بدون هسته و هسته دار

انواع کشمش مویز مجموعه

مویز بدون هسته

یکی از محصولات به دست آمده از انگور کشمش مویز می باشد که خواص آن کامل تر و مقوی تر از خود کشمش می باشد و کشور ایران نیز در زمینه تولید انواع مویز به لحاظ تنوع بالای محصولات باغی بخصوص انگور بسیار سرآمد می باشد و مشتریان زیادی نیز در این عرصه وجود دارد.

در ایران بیشتر مویزهای تولید شده دارای هسته و دانه حال چه سفت ، سخت و یا نرم می باشند که در رنگهای سیاه ، قرمز و قهوه ای به روش آفتاب خشک ، سایه خشک و تیزابی تولید و عرضه می شود البته این محصولات به صورت کاملاً ارگانیک و طبیعی می باشند و در تولید آن از هیچ کود و سمی استفاده نشده و هیچ گونه مواد افزودنی به آن اضافه نشده و حتی فرآوری آن نیز با دست و کاملاً سنتی می باشد.

از مراکز مهم تولید انواع مویز در ایران می توان به مناطقی نظیر داراب و دشمن زیاری و بووانات استان فارس، تاکستان استان قزوین، ملایر استان همدان ، سردشت استان کردستان و کاشمر استان خراسان رضوی اشاره کرد که به صورت تخصصی در تولید این محصولات فعالیت دارند.

از انواع مویز بدون هسته و هسته دار که در این مجموعه قابل تامین می باشد می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  1. مویز انگور سیاه شیراز یا سمرقندی
  2. مویز شانی
  3. مویز سرخ بش
  4. مویز ریش بابا قهوه ای و رنگ روشن
  5. مویزهای وارداتی نظیر مویز ازبک و افغان
گفتنی است که حجم تولید مویز بدون هسته در ایران بسیار پایین است لذا برای تامین این محصول از کشورهای افغانستان و ازبکستان این محصولات بدون هسته و سیاه رنگ وارد کشور می شود تا نیاز مردم در این زمینه رفع گردد.

تامین کننده مویز

خرید مویز بدون هسته و هسته دار با قیمت مناسب

این مجموعه مفتخر است که در کنار عرضه انواع کشمش برای بازار داخل و صادرات در سبد محصولات خود تامین کننده مویز بدون هسته و هسته دار را نیز می باشد تا بتواند نیاز اکثر مشتریان را در این زمینه رفع کند.

کارگاه تولیدی این مجموعه در زمینه عرضه و تامین کننده مویز بدون هسته و هسته دار در شیراز قرار دارد که قابلیت تولید و فرآوری روزانه 4 تن انواع این محصولات را دارد مشتریان عزیز می توانند برای خرید انواع مویز با مدیر فروش مجموعه آقای رضا نادری فر ارتباط گرفته تا ایشان مشاوره و راهنمایی لازم را ارائه کرده و در صورت رضایت و تایید کلیه کارهای مربوط به سفارش انجام خواهد شد و بار به هر نقطه ای که در ایران هستید ارسال می گردد.

 

رضا نادری فر

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه لعل تاک شما را به خرید بهترین محصولات کشمش دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید